Nie ufaj !

Lekarzowi tylko dlatego, iż w swoim gabinecie przyjmuje Cię w pięknym białym stroju. Gdyby to Twój sąsiad podał Ci tabletkę – miałbyś tysiąc pytań o nią. Kiedy lekarz podaje Ci tabletkę czy szczepionkę – nie pytasz. Nie pytając – nie wiesz. Nie wiedząc – przede wszystkim krzywdzisz siebie. Czasami wszystko co wiesz – tak naprawdę jest jedynie sprytnie przeprowadzonym zamachem na Twoje zdrowie. Szczepionki oraz leki to dopiero słodki początek. Co więc spotkasz na całej drodze, co czeka na Ciebie na końcu tej drogi ? Tego wszystkiego dowiesz się z książki „Globalne oślepienie”, która być może pobudzi Twoją czujność i otworzy oczy na sprawy bardzo ważne, bardzo ważne gdyż dotyczące Ciebie i Twojego zdrowia.

Przypomnij sobie !

Jak smakowały warzywa i owoce – całkowicie naturalne produkty za czasów Twojego dzieciństwa. Co się stało – że dziś te produkty wyglądają pięknie, jednak nie mają smaku, a pozostawione w domu popsują się szybciej niż jesteś w stanie je skonsumować. A co z wyrobami wędliniarskimi – uważasz, że tak smakuje prawdziwe mięso. Przestań oszukiwać sam siebie – zyskaj świadomość, która dzięki tej publikacji – otworzy Ci oczy.

Globalne oślepienie

Dedykuję tę książkę mojej mamie Melanii, bo to dzięki niej otrzymałem najcenniejszy dar, jakim jest życie.

Jej matczyna intuicja i odwaga uchroniły mnie przed śmiercią, kiedy byłem małym chłopcem.

Opinie o książce

 • Brakuje książek tego typu na rynku. Ta książka porusza bardzo ważną dla mnie tematykę, tego co z nami robią i jak dajemy się omamić. Polecam każdemu.

  Sebastian P.
 • Przede wszystkim – świetny autor. Po drugie – naprawdę niecodzienna tematyka podana w bardzo przyswajalnej formie. Tak więc gorąco polecam – bo warto poświęcić kilka godzin na tą książkę, a jeszcze bardziej warto zastanowić się nad otaczającym nas światem. Z niecierpliwością czekam na drugą książkę !

  Adrian B.
  Adrian B.
  ART BLACK STUDIO
 • Z książki ,,GLOBALNE OŚLEPIENIE” Przemysława Siwackiego przebija troska autora o nasze zdrowie fizyczne i umysłowe.Autor wnikliwie analizuje zagrożenia jakie niosą różne firmy farmaceutyczne i spożywcze . Ukazuje jaki ujemny sposób odbija to się na naszym życiu i zdrowiu.Ponadto opisuje zagadnienia związane z postępem technicznym sprzętu elektronicznego i pokazuje negatywne skutki z ich nadmiernego korzystania .Autor zachęca nas , abyśmy w swoim życiu kierowali się wolną wolą oraz otwartym umysłem ,a żebyśmy nie byli niewolnikami wielkich korporacji.Osobiście ta książka mnie zainteresowała i zachęciła do zgłębienia poruszonych w niej tematów. Dlatego polecam i gorąco zachęcam do lektury.

  Tomasz Stasiński

Kup książkę

Specjalnie dla Państwa wygody przygotowaliśmy dwa niezależne systemy płatności przelew bankowy oraz paypal. Książki wysyłamy zarówno z Wielkiej Brytanii jak i z Polski. Wszystkie książki wysyłamy w dniu zaksięgowania środków na naszym koncie bankowym. Gorąco zachęcamy do zakupu tej książki.

Globalne oślepienie

£10.00

Opis

Globalne oślepienie


Dedykuję tę książkę mojej mamie Melanii, bo to dzięki niej otrzymałem najcenniejszy dar, jakim jest życie.

Jej matczyna intuicja i odwaga uchroniły mnie przed śmiercią, kiedy byłem małym chłopcem.