#

NIE
UFAJ
LEKARZOWI

#

tylko dlatego, iż w swoim gabinecie przyjmuje Cię w pięknym białym stroju. Gdyby to Twój sąsiad podał Ci tabletkę – miałbyś tysiąc pytań o nią. Kiedy lekarz podaje Ci tabletkę czy szczepionkę – nie pytasz. Nie pytając – nie wiesz. Nie wiedząc – przede wszystkim krzywdzisz siebie. Czasami wszystko co wiesz – tak naprawdę jest jedynie sprytnie przeprowadzonym zamachem na Twoje zdrowie. Szczepionki oraz leki to dopiero słodki początek. Co więc spotkasz na całej drodze, co czeka na Ciebie na końcu tej drogi ? Tego wszystkiego dowiesz się z książki „Globalne oślepienie”, która być może pobudzi Twoją czujność i otworzy oczy na sprawy bardzo ważne, bardzo ważne gdyż dotyczące Ciebie i Twojego zdrowia.

#
PRZYPOMNIJ
SOBIE
#

Jak smakowały warzywa i owoce – całkowicie naturalne produkty za czasów Twojego dzieciństwa. Co się stało – że dziś te produkty wyglądają pięknie, jednak nie mają smaku, a pozostawione w domu popsują się szybciej niż jesteś w stanie je skonsumować. A co z wyrobami wędliniarskimi – uważasz, że tak smakuje prawdziwe mięso. Przestań oszukiwać sam siebie – zyskaj świadomość, która dzięki tej publikacji – otworzy Ci oczy.

#
GLOBALNE
OŚLEPIENIE
#

Dedykuję tę książkę mojej mamie Melanii, bo to dzięki niej otrzymałem najcenniejszy dar, jakim jest życie. Jej matczyna intuicja i odwaga uchroniły mnie przed śmiercią, kiedy byłem małym chłopcem.

#
OPINIE
O KSIĄŻCE
#

Zobacz wszystkie opinie

#
OPINIE
O KSIĄŻCE
#

Zobacz wszystkie opinie

# KUPISZ TAKŻE #

Globalne oślepienie - Aukcje Allegro
Globalne oślepienie - Empik
Globalne oślepienie - Księgarnia Gandalf
Globalne oślepienie - Tania Książka
Globalne oślepienie - Inbook
Globalne oślepienie - Wydawnictwo PZWL