Kontrowersyjna książka, która pomogła wyleczyć około 200 dzieci z autyzmu.

Kontrowersyjna książka, która pomogła wyleczyć około 200 dzieci z autyzmu.

Jedyną i prawdziwą epidemią  jaka obecnie panuje w naszym kraju,  jest epidemia powikłań poszczepiennych.  Fala ta przybiera na sile z każdym miesiącem, okaleczając kolejne niewinne dzieci.   Enigmatyczny  skrót  NOP (Niepożądany odczyn poszczepienny )  to jedna z przy­czyn powszechnie panującego przekonania, że szczepienia są bezpieczne. A jedynymi objawami, jakie mogą po nich wystą­pić, są: wysoka temperatura, wysypka, zaczerwienienie lub osłabienie. Dlatego ta potoczna nazwa nie budzi żadnych obaw wśród rodziców, całkowicie przysłaniając im prawdę o groźnych skutkach podawania chemicznych koktajli w postaci szczepień, których liczba stale rośnie. Najczęściej występujące objawy to rozmaite alergie, choroby neurologiczne, cukrzyca  ale  również ciężkie przypadki,  takie jak nagła śmierć oraz trwałe okaleczenia, nowotwory i autyzm. To właśnie autyzm jest jednym z największych problemów młodego pokolenia, ponieważ  jest to choroba nie tylko dziecka ale i całej rodziny, dzieci takie wymagają wyjątkowej opieki przez długie lata. Jak bardzo wzrosła liczba przypadków autyzmu w ostatnim czasie, pokazują nie tylko dane statystyczne ale również specjalne przedszkola dla dzieci autystycznych, które wyrastają jak grzyby po deszczu.W samej tylko Warszawie jest ich ponad 20.

Jest jednak dobra wiadomość  dla rodziców dzieci autystycznych. Wszystko wskazuje na to,  że istnieje możliwość wyleczenia tej ciężkiej choroby. Najlepszym przykładem  jest  książka pod tytułem „Healing  the symptoms known as Autism „ Leczenie objawów znanych jako autyzm. Książka ta została napisana przez matkę autystycznego dziecka, Kerri Rivera.  Autorka przy współpracy z wybitnymi naukowcami takimi  jak  Jim Humble, dr Andreas Kalcker  przedstawia kompleksowy program leczenia  autyzmu składający się z siedmiu etapów ( m. innymi oczyszczanie organizmu, odpowiednia  suplementacja,  pobudzanie układu odpornościowego)  Lektura zawiera również około 40 udokumentowanych przypadków wyleczenia autyzmu, potwierdzonych badaniami naukowymi, łącznie jest to około 200 wyleczonych dzieci według programu przedstawionego przez Kerri Rivere. Książka jest dość kontrowersyjna, jej autorka była kilkakrotnie zastraszana, ostatecznie wyjechała z USA  gdzie mieszkała i prowadziła badania. Mimo to lektura została już przetłumaczona na 13 języków  i  pomogła wielu rodzicom w leczeniu nie tylko autyzmu, ale  również innych przypadków  powikłań. Kerri Rivera udziela również prywatnych konsultacji przez skypa, kontakt  pod adresem: HealingTheSymptomsKnownAsAutism.com.

Można w  ten sposób uzyskać  więcej szczegółowych  informacji, związanych z przedstawioną przez autorkę przełomową i niezwykle skuteczną metodą leczenia. Książka jest  w trakcie tłumaczenia również na język polski  i będzie  dostępna w połowie przyszłego roku na mojej stronie.

Już pora zjednoczyć siły aby powstrzymać inwazję farmaceutycznych karteli opętanych żądzą zysku, które przy współpracy mediów i polityków trują nasze dzieci. Wmawiając nam, że szczepienia to niezastąpiona ochrona naszego zdrowia. Najwyższy już czas abyśmy mieli pełny i rzetelny dostęp do informacji na temat szczepień, oraz system rejestracji niepożądanych odczynów poszczepiennych NOP. Domagajmy się zmiany przepisów i dobrowolności w podejmowaniu decyzji o szczepieniu takie prawo obowiązuje w kilkunastu krajach europejskich. Ostatnie wydarzenia w polskich szpitalach związane z przymuszaniem rodziców do podawania noworodkom chemicznych koktajli stanowią iskrę zapalną, która zachęca tysiące rodziców do głębszego zbadania tematu szczepień. Dlatego wykorzystajmy ten wyjątkowy moment zanim będzie za późno. Rozmawiajmy z innymi rodzicami, przekazujmy ulotki, książki, artykuły oraz wspierajmy akcje informacyjne. Więcej na temat szczepień w książce „Globalne oślepienie” dostępnej na stronie.

Share

Przemysław Siwacki

Autor książki Globalne Oślepienie. Wnikliwie patrzący na otaczający nas świat i mechanizmy nim rządzące.

  • Krzysztof Dejneka

    Jeśli tylko będzie dostępna, kupuję od ręki.