Warsztaty w Karkonoszach- Joga, medytacja, dendroterapia i koncert gongów 23-25 sierpnia 2019

Warsztaty w Karkonoszach- Joga, medytacja, dendroterapia i koncert gongów  23-25 sierpnia 2019

 

Wraz z datą 21.12.2012 zakończył się trwający około 26 000 lat cykl kosmicznej ewolucji. W nauce cykl ten nazywany jest ruchem precesyjnym lub rokiem platońskim. Jednocześnie na całej ziemi odbywają się obecnie wielopoziomowe przemiany energetyczne. Nasza planeta tętniąca życiem w dobie tych przemian, podnosi swoje wibracje i zachęca nas abyśmy dostroili się do rytmu jej serca. Ta wyjątkowa synchronizacja może znacznie ułatwić nam przejście na wyższe poziomy świadomości.

Wszystkich chętnych czujących połączenie z naturą zapraszam na warsztaty integracji z Matką Ziemią, które odbędą się w Bukowcu u stóp malowniczych Karkonoszy w dniach 23-25 sierpnia. Poznamy podstawy jogi, będziemy chodzić boso oraz czerpać subtelne energie z drzew, poznamy częstotliwości solfeżowe. Odkryjemy tajemnice częstotliwości 432 Hz i dostroimy się do dźwięków natury. Odwiedzimy również wyjątkowe miejsca mocy w Karkonoszach i poruszymy ciekawe tematy związane z naszym zdrowiem.

Rozpoczynamy 23 sierpnia w piątek o godz. 16:00 Zakończenie 25 sierpnia niedziela godzina 17:00.

W programie warsztatów:

Piątek 16:00 Powitanie w Karczmie Gniewków- zapoznanie z uczestnikami. Podstawy jogi, teoria i praktyka na terenie Doliny Pałaców i Ogrodów. Spacer boso na wieżę widokową i wspólna kolacja w magicznym miejscu pod Karpaczem u stóp Śnieżki.

Sobota 8:30 Wycieczka w góry- szlakiem najbardziej energetycznych miejsc w Karkonoszach. Przy dobrej pogodzie wejście na Śnieżkę 1603 m.- Integracja z Matką Ziemią (Możliwy obiad w Czechach). Koncert gongów i mis- poznawanie tajemnic częstotliwości 432 Hz. Wieczorem wspólne ognisko z medytacją.

Niedziela 9:00 poranna joga i podstawy  dendroterapii- czyli jak czerpać pozytywną energię z drzew. Wycieczka do Przesieki, wioski gdzie mieszka i prowadzi szkolenia Wim Hof- legendarny „Człowiek lodu” który własnym umysłem potrafi kontrolować temperaturę i funkcję swojego ciała. Przy odrobinie szczęścia spotkanie z samym Wimem 😉 Możliwość kąpieli w wodospadzie Podgórnej- obiad, podsumowanie warsztatów i zakończenie około godziny 17:00.

Liczba  miejsc: 16

(Brak wolnych miejsc)

Koszt udziału w warsztacie: 250 zł

Dodatkowo koszt noclegów (pokój dwuosobowy) 50 zł/doba (razem 100 zł) płatne na miejscu w agroturystyce. Wyżywienie we własnym zakresie, wszystkie pokoje wyposażone w aneks kuchenny.

Noclegi w nowo otwartej agroturystyce „AURA” w Kostrzycy nad stawem obok malowniczego Parku Krajobrazowego Ornamental Farm Bukowiec. (Przy głównej drodze wojewódzkiej 367.) Zabieramy mate do ćwiczeń lub koc, wygodne buty, plecak i pozytywną energię 🙂

Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje drogą mailową: przemyslaw@siwacki.com

Rezerwacja miejsca na warsztacie po wpłacie zadatku w wysokości 150 zł najpóźniej do 20 sierpnia 2019. W tytule proszę wpisać: „zadatek warsztaty 23-25 sierpnia” Numer konta: 29 1090 1708 0000 0001 0185 9830 Przemysław Siwacki (Santander/BZWBK)

 

Share

Przemysław Siwacki

Autor książki Globalne Oślepienie. Wnikliwie patrzący na otaczający nas świat i mechanizmy nim rządzące.