# Mam na imię Przemek #

urodziłem się w miejscowości Kowary u stóp malowniczych Karkonoszy. Jako mały chłopiec ciężko chorowałem i lekarze nie dawali mi większych szans na przeżycie, jednak dzięki zastosowaniu naturalnych metod leczenia wygrałem dramatyczną walkę z rakiem. Od dziecka interesowały mnie trudne i niewyjaśnione zagadnienia z różnych dziedzin nauki. Zawsze starałem się poszukiwać własnych odpowiedzi na najtrudniejsze pytania związane z rozwojem cywilizacji.

# WYKŁADY I KONFERENCJE #

Jako nastolatek ukończyłem kurs spadochronowy, testowałem również swoją naturalną odporność, pływając zimą w górskich strumieniach wraz z grupą morsów. Dodatkowo moją pasją od zawsze było gotowanie i poznawanie tradycji kulinarnych z różnych zakątków świata. Przez ostatnie 10 lat mieszkałem i pracowałem w takich krajach jak Islandia, Wielka Brytania, Niemcy ( Wyspa Juist na morzu północnym ). Podczas moich podróży zgłębiałem swoją wiedzę na temat najnowszych odkryć naukowych i badań dotyczących potęgi ludzkiego umysłu. Pracowałem nad rozwojem samoświadomości oraz brałem udział w licznych wykładach i konferencjach związanych z przemianami, jakie obecnie zachodzą na całej planecie.

# GLOBALNE OŚLEPIENIE #

Jednocześnie obserwowałem pogarszającą się w całej Europie sytuację ekonomiczną, gospodarczą i polityczną. Pewnego dnia postanowiłem zebrać wszystkie najważniejsze informacje, które udało mi się zgromadzić, a także swoje własne doświadczenia i połączyć je w jedną spójną całość. Tak narodziła się moja pierwsza książka zatytułowana: ” Globalne oślepienie. ” Zawarte w książce informacje starałem się przedstawić w taki sposób, aby dotrzeć do jak najszerszego grona czytelników i zachęcić ich do nieco innego – nowego spojrzenia na świat pełen absurdów, strachu i pośpiechu, w jakim obecnie żyjemy.

# ZDROWIE BEZ LEKÓW #

Moim celem jest wspieranie niezależnych organizacji oraz stowarzyszeń działających w imię wolności wyboru i sprawiedliwości społecznej. Ponadto przekazywanie informacji w tym zakresie, a także wspieranie Słowian w odzyskiwaniu naszego dziedzictwa, kultury i tradycji. Obecnie piszę artykuły do miesięcznika „Zdrowie bez Leków”- Jedynego w 100% Polskiego magazynu o tematyce zdrowia i naturalnych metodach leczenia. Prowadzę również warsztaty powrotu do natury własnego autorstwa, oraz kursy dla początkujących morsów. Pracuję też nad kolejną książką, która powinna ukazać się już niebawem.