Globalne oślepienie – opinie

Globalne oślepienie – opinie

Dla wielu czytelników opinia ma znaczenie. Dlatego bardzo was proszę o pozostawianie w komentarzach opinii o książce Globalne oślepienie. Każda opinia jest na wagę złota. Zostawiając opinię pomagacie w ten sposób podjąć innym właściwą decyzję. Dziękuję.

Share

Przemysław Siwacki

Autor książki Globalne Oślepienie. Wnikliwie patrzący na otaczający nas świat i mechanizmy nim rządzące.

 • Przede wszystkim – świetny autor. Po drugie – naprawdę niecodzienna tematyka podana w bardzo przyswajalnej formie. Tak więc gorąco polecam – bo warto poświęcić kilka godzin na tą książkę, a jeszcze bardziej warto zastanowić się nad otaczającym nas światem. Z niecierpliwością czekam na drugą książkę !

 • Tomasz Stasiński

  Z książki ,,GLOBALNE OŚLEPIENIE” Przemysława Siwackiego przebija troska autora o nasze zdrowie fizyczne i umysłowe.Autor wnikliwie analizuje zagrożenia jakie niosą różne firmy farmaceutyczne i spożywcze . Ukazuje jaki ujemny sposób odbija to się na naszym życiu i zdrowiu.Ponadto opisuje zagadnienia związane z postępem technicznym sprzętu elektronicznego i pokazuje negatywne skutki z ich nadmiernego korzystania .Autor zachęca nas , abyśmy w swoim życiu kierowali się wolną wolą oraz otwartym umysłem ,a żebyśmy nie byli niewolnikami wielkich korporacji.Osobiście ta książka mnie zainteresowała i zachęciła do zgłębienia poruszonych w niej tematów. Dlatego polecam i gorąco zachęcam do lektury.

 • Halina Kulawińska

  Co wiesz o szczepionkach/szczepieniach?

  Co o aplikowanych Ci lekach?

  O jedzeniu, które codziennie spożywasz?

  O otaczającej Cię wszędzie elektronice?

  O finansach, korporacjach, edukacji, nauce…

  Odpowiesz: – wiem dużo!

  Czyżby???

  Proponuje abyś dokonał konfrontacji. Przeczytaj „Globalne oślepienie” i napisz – tylko szczerze! – czy książka zmieniła Twoje spojrzenie na powyższe zagadnienia.

  Zdecydowanie POLECAM książkę Przemysława Siwackiego. To wiedza z którą koniecznie trzeba się zapoznać.

 • Oskar T.

  Wspaniała książka , godna uwagi i polecenia

 • Paulina Henka

  Książka poruszająca tematy coraz bardziej kontrowersyjne. Brawo dla autora za zebranie ich w całość i wyjaśnienie na czym polega nasz destrukcyjny system. Książka otwiera oczy i zachęca do poszerzania wiedzy na tematy, o których słyszałeś, ale.. tylko słyszałeś. Stop oślepieniu przez korporacje, media, system. Naprawdę warto wiedzieć. Polecam.

 • Cyprian Chudziński

  Treściwie, ale lekko ujęte tematy. Autor zachęca do poszerzania wiedzy i szukania informacji na własną rękę, ufając, że czytelnik przestanie w końcu dawać się oślepiać systemowi. Książka dla każdego, zwłaszcza dla rodziców – dobrze ujęte tematy szczepień i leków. Czekam na drugą książkę. Polecam.

 • Damian Jonkisz

  Ja czuję niedosyt. Według mnie system jest dużo bardziej skorumpowany. Wręcz powiedziałbym, że książka nie wycisnęła tematu w całości. Nie wiem, być może Przemku w drugiej części książki, pojawi się więcej. Czekam na więcej. Pozdrawiam. Książkę oczywiście z czystym sumieniem polecam każdemu.

 • Anna

  Ta ksziazka tak mnie zaintrygowała ze pomimo iż staram się za dużo nie czytać z uwagi na chore oczy – muszę ja mieć żeby sobie to wszystko przeanalizować . Anna

 • toms

  szczerze polecam ksiazke , mozna przezyc szok co sie dzieje wkolo , zgadzam sie w 90%. pozdrawiam

 • toms

  Prawda ,zgadzam sie z autorem i wszystkim polecam ta ksiazke, pozdrawiam