Żyjemy w czasach, w których wiedza dotycząca roli i mocy kobiet oparta na starożytnych przekazach zawartych w rytuałach i ceremoniach nabiera nowego znaczenia.
Budząc się zyskujemy świadomość  Kim Jesteśmy jako Kobiety, docieramy do źródła swojej wewnętrznej Mocy, by na nowo odkryć swoją seksualność i zmysłowość. Wyjść poza bariery i granice, które nam do tej pory stawiał świat.
Na nowo odkrywamy swoją rolę daną nam we Wszechświecie. Zmiany, których teraz doświadczamy na powrót wprowadzają równowagę między energią żeńską i męską. Obie inne, obie ważne i z tego samego źródła zrodzone.
Po tysiącleciach patriarchatu, a co za tym idzie wstydu, poniżania i upodlania energii kobiecej uczymy się ponownie czuć i wiedzieć, że jesteśmy Boginiami. Boginiami, którym wszechświat daje tak wiele praw, niezwykłych umiejętności, darów i przywilejów.
Ponownie czując dotyk swojej Duszy z gąsiennicy przemieniamy się w motyla. Przebudzone dostrzec możemy jak potężną Istotą Jesteśmy. I na jak wiele aspektów naszego życia mamy wpływ.
Na bazie tej nowej wiedzy o sobie zyskujemy możliwość zbudowania pięknego, partnerskiego związku i stania się świadomymi matkami, mamy też szansę rozbłysnąć jak gwiazda na niebie, w której świetle ogrzeją się nasi bliscy i wszyscy ci, którzy staną na naszej drodze.
Przepełnione nowo odkrytą energią doświadczać zaczynamy poprawy na wielu płaszczyznach życia. Zmieniamy swoje duchowe i fizyczne postrzeganie. Kierowane intuicją możemy zbudować głęboką relację przywracającą prastare prawo równowagi energii męskiej i żeńskiej i pełny związek, w którym rozkwitniemy jak róża w dłoniach zakochanego w niej ogrodnika.
Kobiety mają Moc zmiany rzeczywistości, a jeśli intencja płynie prosto z serca jest ona po tysiąckroć silniejsza. Łącząc w sobie wiele ról, partnerki, matki, córki, siostry, przyjaciółki. Gotując, lecząc, zażegnując konflikty, sprzątając, pomagając, pracując, ucząc i wychowując mamy wpływ na to jaki świat po sobie zostawiamy.
Jako zjednoczona siła mamy ogromną Moc. Dlatego tak bardzo się nas bano i zniewalano przez wieki. Zniekształcano obraz Kobiety tak skutecznie i długo, że one same w niego uwierzyły. W efekcie końcowym zamknęły swoją kobiecość i Moc.
Obserwując to co się od kilku lat w sferze tej naszej subtelnej energii dzieje i sama biorąc udział w tym procesie, zauważyłam, że mimo chaosu i gubienia się jeszcze, to my właśnie stajemy się inicjatorkami zmian w świadomości swojej i rodziny.
Wspierając Kobiety w ich decyzjach i odkrywaniu zupełnie dla nich nowych dróg w rozwoju samoświadomości zaczynamy pracę od przywrócenia równowagi w organizmie i synchronizacji z energiami Wszechświata, ponieważ tego najbardziej potrzebują.
Rozumiem Kobiety, jak i etapy jakie pokonują poznając siebie. Sama jestem jedną z nich i do tego Kim Jestem i jakie dary mam do zaoferowania dochodziłam przez ponad 20 lat. Moim marzeniem zawsze było, aby każda Kobieta mogła doświadczyć siebie w czasie zdecydowanie krótszym.
Każda z nas na pewnym etapie swojego życia zaczyna zadawać sobie pytanie Kim Jestem? Bardzo dobre pytanie po uświadomieniu sobie jak wiele ról przyszło nam dziś odgrywać.
Zostawiając na chwile te życiowe role, aby móc poszukać siebie i połączyć się ze swoją wewnętrzną Boginią, dobrze uświadomić sobie, że Ona w ogóle w nas mieszka. Od tego należy zacząć.
Kolejnym krokiem jest wypracowanie sobie nawyku traktowania siebie jak Boginię.
Nauczyć się delegować zadania i stać się bardziej asertywną nie tylko w pracy:)
Danie sobie uwagi, zadawanie sobie pytania: Czy tak by postąpiła Boginii ? Patrzenie na siebie i traktowanie siebie jak Boginię i myślenie tak o sobie rozpoczyna w nas proces zmian.
Oczywiście odpowiednie połączenie się z własną Mocą  czy doświadczenie Ceremonii obudzenia i uzdrowienia naszej kobiecości daje nam jeszcze głębsze wręcz mistyczne poczucie naszej boskości.
Ale to są procesy bardzo złożone i warto je przejść pod fachowym okiem na warsztatach.
Podążając dalej tą drogą do swojego boskiego wnętrza odkrywamy kolejne skarby dane nam od Stwórcy. Takim niezwykłym prezentem dla nas i naszych partnerów, uaktywniającym i podtrzymującym połączenie z wewnętrzną Mocą jest nasza krew menstruacyjna-boski nektar. O właściwościach tego nektaru jest wiele wzmianek w historii, w mitach, baśniach ludowych i przekazach na całym świecie.
Tak daleko odeszłyśmy od naszej natury, od tego czym dysponujemy jako Kobiety, że teraz już młode dziewczyny unikają kontaktu ze swoją krwią menstruacyjną i z obrzydzeniem się do niej odnoszą. Pogubiłyśmy się bardzo. Poprzez emancypację pomieszały się role. W efekcie Kobiety nie czują się kobiece, a mężczyźni męscy.
Chcąc popracować z wewnętrzną Boginią dobrze jest przeprosić się z suknią i sukienką i zacząć się w nią ubierać nie tylko od święta, ale i na codzień.
Dlaczego? A dlatego, że spodnie zamykają nam dostęp do energii Ziemi, energii żeńskiej. Zaburzają przez to pracę czakry podstawy i drugiej czakry seksualnej-kreacji. Nie przypominam sobie żadnej szanującej się szamanki, baby czy szeptuchy ubranej w spodnie.
Rolą energii żeńskiej jest dbanie o ciepło domowego ogniska, o intuicyjne, naturalne leczenie w razie potrzeby, o kreowanie obfitości dla swojej rodziny i o rozwój świadomości w niej. A mężczyzny jest dbanie o swoją Kobietę i zapewnienie jej warunków do tego, by mogła być tym drogowskazem i boską kreatorką. Dbanie jak o najdelikatniejszą Różę.
Do tego kwiatu Kobietę przyrównywali Templariusze, Zakon Różokrzyżowców ma stąd swoją nazwę. Byli oni rycerzami chroniącymi Różę, czyli energię żeńską. Dbali oni o to, aby ta energia i wszystko co ona reprezentuje czyli intuicję, delikatność, uzdrawianie, narodziny, kształtowanie nowego pokolenia i duchowość przetrwały jak najdłużej.
O tej właściwej roli Kobiety i mężczyzny pisze też Yehuda Berg w swojej książce ,,Miłość i związki według Kaballah,, którą z serca polecam. Oczami mężczyzny pięknie pokazane są role energii żeńskiej i męskiej od strony duchowej.
Nie namawiam oczywiście, aby odwrócić się od naszej wewnętrznej misji, zainteresowań czy pasji, czy zrezygnować ze swojego rozwoju i zostać tylko w domu z dziećmi by tworzyć ten dom i nastrój w rodzinie, ale będąc świadomą Kobietą-Boginią, korzystając ze swojej Mocy możemy to mądrze połączyć.
I wykreować sobie życie takie, aby mieć i to i to.
To jest myślenie z przestrzeni serca i z poziomu twórcy, z poziomu obfitości.
To tylko i aż nasze podejście i nastawienie powoduje, że uważamy, że tak się nie da.
Myślenie z poziomu obfitości daje nam nieograniczone możliwości.
W drodze do prawdy, do uruchomienia Mocy w nas bardzo pomaga nam Matka Ziemia. Kontakt z naturą, jak najczęstszy powoduje, że się ukorzeniamy, dotleniamy i mamy możliwość wyjścia poza matriks. Ziemia nas leczy, wspiera, czyści z negatywnych emocji, które swoją toksyną osłabiają całą naszą Istotę.
Powrót do natury, powrót do siebie, poznanie Kim Jetem jest pięknym procesem, który warto u siebie zainicjować.
Tak więc Kim Ty Jesteś?
Namawiam Cię do zastanowienia się kim Jesteś, poza rolą matki, siostry, partnerki, córki, przyjaciółki, szefowej. To wyjście z roli choć na chwilę da ci możliwość poczucia potęgi i prawdziwości całej twojej Istoty i szansę na porozumienie się z własną Duszą. Zabiegana w codzienności, przytłoczona problemami i obowiązkami, wiecznie w życiowym pędzie gubisz to subtelne połączenie. Zapominasz też kim Jesteś, po co tu Jesteś i czym dysponujesz jako Kobieta.
Śpisz…
Jesteś śpiącą Królową, Boginią.
Jeśli chciałabyś się obudzić, aby dowiedzieć się Kim Jesteś, poznać swoją Moc i nauczyć się nią zarządzać min. po to, aby przyciągnąć odpowiedniego partnera i stworzyć z nim szczęśliwy związek, przygotować się do świadomego macierzyństwa. Abyś też już z tą nową świadomością Siebie mogła z sukcesem zarządzać swoją przestrzenią i kreować swoje życie to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.
Czasem takie krótkie pytanie kim Jestem, rozpoczyna w nas piękny proces i zabiera w całkiem nową życiowa podróż. Edyta Adamczewska. Więcej informacji na stronie: http://edytaadamczewska.pl/