Jedyną i prawdziwą epidemią  jaka obecnie panuje w naszym kraju,  jest epidemia powikłań poszczepiennych.  Fala ta przybiera na sile z każdym miesiącem, okaleczając kolejne niewinne dzieci.   Najczęściej występujące objawy to rozmaite alergie, choroby neurologiczne, cukrzyca  ale  również ciężkie przypadki,  takie jak nagła śmierć oraz trwałe okaleczenia, nowotwory i autyzm. To właśnie AUTYZM jest jednym z największych problemów młodego pokolenia, ponieważ  jest to choroba nie tylko dziecka ale i całej rodziny, dzieci takie wymagają wyjątkowej opieki przez długie lata. Jak bardzo wzrosła liczba przypadków autyzmu w ostatnim czasie, pokazują nie tylko dane statystyczne ale również specjalne przedszkola dla dzieci autystycznych, które wyrastają jak grzyby po deszczu.W samej tylko Warszawie jest ich ponad 20.

Jest jednak dobra wiadomość  dla rodziców dzieci autystycznych. Wszystko wskazuje na to,  że istnieje możliwość wyleczenia tej ciężkiej choroby. Najlepszym przykładem  jest  książka pod tytułem „Healing  the symptoms known as Autism „ Leczenie objawów znanych jako autyzm. Książka ta została napisana przez matkę autystycznego dziecka, Kerri Rivere.  Autorka przy współpracy z wybitnymi naukowcami takimi  jak  Jim Humble, dr Andreas Kalcker  przedstawia kompleksowy program leczenia  autyzmu składający się z siedmiu etapów ( m. innymi oczyszczanie organizmu, odpowiednia  suplementacja,  pobudzanie układu odpornościowego).  Lektura zawiera również około 40 udokumentowanych przypadków wyleczenia autyzmu potwierdzonych badaniami naukowymi, łącznie jest to około 200 wyleczonych dzieci według programu przedstawionego przez Kerri Rivere. Książka jest dość kontrowersyjna, jej autorka była kilkakrotnie zastraszana, ostatecznie wyjechała z USA  gdzie mieszkała i prowadziła badania. Mimo to lektura została już przetłumaczona na 13 języków  i  pomogła wielu rodzicom w leczeniu nie tylko autyzmu, ale  również innych przypadków  powikłań poszczepiennych. Kerri Rivera udziela również prywatnych konsultacji przez skypa, kontakt  pod adresem: HealingTheSymptomsKnownAsAutism.com.

Można w  ten sposób uzyskać  więcej szczegółowych  informacji, na temat terapii przedstawionej przez autorkę. Książka jest  w trakcie tłumaczenia również na język polski  i będzie  dostępna już niebawem  na mojej stronie. Kochani rodzice – przekazujcie swoją wiedzę innym, aby powstrzymać inwazję farmaceutycznych karteli opętanych żądzą zysku, które przy współpracy mediów i polityków trują nasze dzieci. Wmawiając nam, że szczepienia to niezastąpiona ochrona naszego zdrowia. Najwyższy już czas abyśmy mieli pełny i rzetelny dostęp do informacji na temat szczepień, oraz system rejestracji niepożądanych odczynów poszczepiennych NOP. Domagajmy się zmiany przepisów i dobrowolności w podejmowaniu decyzji o szczepieniu, takie prawo obowiązuje w kilkunastu krajach europejskich. Ostatnie wydarzenia w polskich szpitalach związane z przymuszaniem rodziców do podawania noworodkom chemicznych koktajli stanowią iskrę zapalną, która zachęca tysiące rodziców do głębszego zbadania tematu szczepień. Dlatego wykorzystajmy ten wyjątkowy moment zanim będzie za późno. Rozmawiajmy z innymi rodzicami, przekazujmy ulotki, książki, czasopisma. Osobiście polecam nowy rewelacyjny miesięcznik „Zdrowie bez leków” Dostępny  w  salonach Inmedio, Empik. Więcej informacji  o szczepieniach i zdrowiu naszych dzieci w książce „Globalne oślepienie” dostępnej na stronie.